ד"ר יהודה סומר כהןדיקן ומנהל בית הספר למוסיקה | מרצה
  מנצח, מעבד, מקים מערכות חינוכיות מוסיקליות. ייסד את מכללת "הד" למוסיקה בשנת 1991, ומשמש כמנהל בית הספר למוסיקה כיום.
  יהודה כהן ייסד את "הד" המכללה למוסיקה מתוך חזון שלימודי מוסיקה, בתפיסה הרחבה של המילה, חייבים לכלול ידע נרחב ורב תחומי בכל הסגנונות הקיימים, מהמוסיקה הקלאסית ועד למוסיקה אלקטרונית, כולל ג'אז, פופ, רוק ומוסיקת עולם.
  יסוד התוכנית האקדמית הוא יכולת להפוך את האומנות הנחשקת, למקצוע – בתחומי החינוך המוסיקלי, ההפקה, הטכנולוגיה והמוסיקה, בנוסף על היישומים והאפשרויות בתחומי הביצוע וההלחנה.
  יהודה הקים וניהל את הונסרבטוריון ביהוד ובאור עקיבא, וניהל את "מיתר" בגני תקווה. בין ההפקות שניהל השתתפו מטובי המלחינים בעולם: מישל לגרנד, סר הריסון ברטוויסל, מרסל לנדובסקי, ראוטוורה, ועוד רבים וחשובים בתחום הג'אז.
  הקים את תזמורת "הד" ביג בנד ב-1990 ומשמש מאז מנהלה המוסיקלי ומנצחה, הופיע אתה מספר פעמים בארה"ב בדרום אמריקה ובכל הפסטיבלים בארץ.
  בעל לימודי תעודה בניצוח מהאקדמיה בת"א, בעל תואר ראשון במוסיקה לקולנוע מברקלי בוסטון, למד ניצוח סמפוני ואופראי ב- Boston Conservatory והשלים תואר שני בניצוח מהאוניברסיטה של מסצ'וסטס. בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכן תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן.
  בבית הספר למוסיקה – מלבד היותו דיקן ומנהל בית הספר, משמש גם כמרצה בקורסים: המוסיקה של דיוק אלינגטון, הקמה וניהול תזמורת ופרוייקט גמר
  צרו איתנו קשר

  לכל שאלה אנחנו כאן. רק אל תשכחו לציין כתובת מייל וטלפון כדי שנוכל לחזור אליכם. תודה!

  Start typing and press Enter to search